Jdi na obsah Jdi na menu
 


==2009==

15. 1. 2009
Po patnácti dnech nového roku a trochu víc mého nového životního roku mě napadlo napsat, jaký bych chtěla, aby tenhleten rok byl. Na jednu stranu mi připadá blbé uvažovat o tom takhle dopředu (co když člověk zítra umře a hlavou se mu pak mihne to, co všechno vlastně nestihl), na druhou stranu je fajn vědět, co vlastně člověk chce pro případ, že přežije i zítřek...hm, zní to trochu morbidně...ale co už.

No, rok pro mě nezačal nějak moc šťastně, pár týdnů jsem sice žila v euforii, že odjedu, a dokonce daleko-až na ostrov, ale pak jsem se dozvěděla, že vlastně ne...a nadšení bylo a je pryč...tudíž očekávám a vyhlížím lepší zítřky...you are welcome.

Zároveň si asi budu hledat nějakou tu menší práci...ne že bych po tom nějak moc toužila, ale tak nějak si myslím, že je na čase...takže konec veselého studentského nicnedělání :-( pochybuju, že bych našla něco, co by mě fakt naplňovalo...spíš budu ráda, když najdu něco...krize no.

Chtěla bych chodit na jógu, plavat, chodit na dlouhé výlety do přírody...pak jsem si říkala, že bych obnovila moje pokusy hrát na saxofon...ovšem nevím, kde bych cvičila...nejspíš na nějakém odlehlejším místě, ale i tak bych byla nápadná...

Taky by nebylo od věci dál chodit na angličtinu (no, dál...a chodit...jakože jsem byla asi tak 3x, pak už jsem nestíhala, resp. jsem musela chodit místo toho jinam) jo a na ruštinu! Na ruštinu, to by bylo super...zatím to ale vypadá, že se veškerá začátečnická ruština učí na jižáku. Diskriminace!!!!!

A taky si přečíst pár těch knížek...poněvadž fakt netuším, kdy jsem četla nějakou poslední normální knížku...

Tak nevypadá to tak špatně :-)